Platform over beton en staal in de bouw
Volledige ontzorging van de vloer door een breed scala aan opties
Nieuwe constructieve staalplaatbetonvloeren ComFlor 100 bij de verbouwing van de sigarenfabriek in Tegelen.

Volledige ontzorging van de vloer door een breed scala aan opties

Weinig vloersysteemspecialisten zijn in staat om een staalplaatbetonvloer te leveren die aan de onderzijde een kleurcoating bevat, waardoor de vloerplaat ook geschikt is als afwerking voor het plafond. JG Staalplaatbetonvloeren uit Tolkamer doet dit echter regelmatig voor onder meer parkeergarages, appartementen, ziekenhuizen en bedrijfsgebouwen. Zo ook met de ComFlor 95 vloerplaten, die zij aanbracht voor het parkeerdek van Achmea in Apeldoorn. De platen waren gecoat met RAL-kleur 7016, waardoor een mooi eindresultaat ontstond. De mogelijkheid van een kleurcoating vormt een onderdeel van een breed pakket aan opties dat JG Staalplaatbetonvloeren opdrachtgevers biedt, teneinde hen zoveel mogelijk te ontzorgen. 

Al vijftien jaar weten opdrachtgevers JG Staalplaatbetonvloeren te vinden voor diverse vloer-, dak- en wandprojecten. De specialist is onder meer gecertificeerd als systeempartner van thyssenkrupp om de staalplaat TRP-200 AD te verwerken in parkeergarages. Ook werkt ze nauw samen met andere leveranciers van staalplaatbetonvloeren. Eigenaar en directeur Wim Snelders legt uit: “Wij kunnen diverse vloerhoogtes en overspanningen aanbieden en leveren de staalplaten voor alle Multideck-vloeren van Hody/Kingspan, de Hoesch-vloeren en alle ComFlor-vloertypen.”

Parking UZ ziekenhuis te Brussel Hoesch TRP 200 AD kleur Ral 9
Parkeergarage van het Universitair Ziekenhuis in Brussel: de onderzijde van de Hoesch TRP 200-staalplaten is gecoat met de RAL-kleur 9010.

Vloerpakket

JG Staalplaatbetonvloeren mag met recht een ontzorger genoemd worden. Zij biedt immers ook complete vloerpakketten met wapening en beton aan, inclusief de gewenste afwerking. Alles volgens de Eurocodes en voorzien van een statische berekening. “Wij zien dat opdrachtgevers graag gebruikmaken van dit aanbod, omdat het hen tijd en kosten scheelt, maar ook voorkomt het ruis op de lijn. Daarnaast regelen wij de volledige planning. Dezelfde ploeg die de vloer plaatst, brengt tevens de bewapening en het beton aan. Met deze werkwijze heeft de opdrachtgever slechts met één aanspreekpunt te maken, wat voor hem veel efficiënter en prettiger werkt.”

vijftien jaar
Al vijftien jaar weten opdrachtgevers JG Staalplaatbetonvloeren te vinden voor diverse vloer-, dak- en wandprojecten.

Kleurcoating

De mogelijkheid om gebruik te maken van een kleurcoating biedt diverse voordelen. Enerzijds is daar de esthetische meerwaarde. Een goed voorbeeld daarvan vormt Medisch Centrum Borrendamme in Zierikzee. Hier werd JG Staalplaatbetonvloeren ingeschakeld voor het realiseren van een staalplaatbetonvloer, type Cofraplus 77. Door alle zichtzijdes te voorzien van een Hairplus coating in RAL 7016, levert het een mooie bijdrage aan de vormgeving van het gebouw. Bij de parkeergarage van het Universitair Ziekenhuis in Brussel heeft de vloerspecialist de onderzijde van de Hoesch TRP 200-staalplaten voorzien van de RAL-kleur 9010. “Een bijkomend voordeel van een dergelijke lichte kleur is dat men dankzij de lichtweerkaatsing kan besparen op verlichting. In overleg zijn diverse RAL-kleuren mogelijk en we geven ook nog eens tien jaar garantie op onze duurzame coating.”

Gouda
Bij een appartementencomplex in Gouda nam de vloerspecialist de engineering van de vloerverwarming mee in de statische berekening.

Vloerverwarming

Daarnaast biedt JG Staalplaatbetonvloeren bij diverse vloertypen de engineering van vloerverwarming aan door deze mee te nemen in haar statische berekening. Dit heeft ze onlangs gedaan voor een appartementencomplex in Gouda, waar een gecoate ComFlor 210+ staalplatenvloer met monoliet betonnen afwerking werd gerealiseerd.

Snelders heeft inmiddels al zo’n 300.000 vierkante meter vloer op zijn naam staan. Van renovaties tot nieuwbouw. Hij heeft in de afgelopen vijftien jaar een mooi opdrachtenportfolio opgebouwd, waarvan maar liefst tachtig procent afkomstig is van vaste klanten.   

"*" geeft vereiste velden aan

Stuur ons een bericht

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Wij gebruiken cookies. Daarmee analyseren we het gebruik van de website en verbeteren we het gebruiksgemak.

Details

Kunnen we je helpen met zoeken?

Bekijk alle resultaten