De officiële kaartverkoop voor het BruggenFestival2025 is gestart! Dit unieke evenement vindt plaats op donderdag 20 maart 2025 tussen 07.00 uur en 21.00 uur in en rond de Koninklijke Jaarbeurs in Utrecht. Met een veelzijdig programma dat volledig rond is, biedt het festival een dag vol inspiratie, kennis en netwerkmogelijkheden voor iedereen met een passie voor bruggenbouw, infrastructuur en innovatie.
Het BruggenFestival2025 is dé plek om alles te leren over de nieuwste trends in de bruggenbouw en infrastructuur. Met een gevarieerd programma van ochtend tot avond biedt het festival volop mogelijkheden om kennis op te doen en te netwerken met vakgenoten.
Het BruggenFestival2025 is de ideale ontmoetingsplaats voor bouwers, beleidsmakers, adviseurs, constructeurs, opdrachtgevers en opdrachtnemers én studenten die zich richten op infrastructuur en bruggenbouw
Ochtendprogramma: Excursies en Masterclasses (07.00 – 12.00 uur)
De dag begint met een keuze uit vijf exclusieve excursiecombinaties naar iconische bruggen of deelname aan één van de twee interactieve masterclasses.
Middagprogramma: Keynotes en Breakoutsessies (12.00 – 18.00 uur)
Na de gezamenlijke lunch begint het middagprogramma met inspirerende keynotes:
Breakoutsessies in drie thema’s, met vier sessies per thema:
1. Bruggen met een Grote Bedoeling
2. Bruggen in en voor de Samenleving
3. Duurzaamheid en Circulariteit
Avondprogramma: Inspiratie en Netwerken (18.00 – 21.00 uur)
De dag eindigt met een afsluitende lezing door Tom Middendorp, voormalig Commandant der Strijdkrachten, over de strategische waarde van bruggen in een veranderende wereld. Aansluitend is er een informele walking dinner, ideaal om te netwerken met vakgenoten.
Ticketprijzen en gratis toegang voor studenten